Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách

Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách určená novým zájemcům o služby společnosti CRIF

S ohledem na aktuální situaci, kdy se bohužel mnohé firmy budou potýkat s významným zhoršením svých hospodářských výsledků, vám nabízíme pomoc ve formě bezplatného dvouměsíčního Monitoringu Cribis umožňujícího sledování změn ekonomického charakteru u právnických osob a fyzických osob podnikatelů (dále jen firmy).

Monitorovat můžete jak české, tak i slovenské firmy. Doporučujeme vám sledovat změny u širokého portfolia vašich obchodních partnerů, tedy jak u vašich dodavatelů či odběratelů, tak u zájemců o vaše služby anebo u spolupracujících firem. Z tohoto důvodu vám umožňujeme sledování vysokého počtu firem (až 1 500 IČ).

U vámi vybraného portfolia firem budete moci sledovat klíčové varovné a doplňkové informace jako jsou konkurzy, insolvence, exekuce, přerušení živnosti, změna adresy či názvu společnosti a další důležité události. Kompletní seznam sledovaných událostí pro zkušební dobu Monitoringu Cribis najdete zde.

Jakmile vám nastavíme Monitoring Cribis, přijde vám notifikační e-mail a začne vám od následujícího rána každý den chodit do e-mailu tabulka s přehledem zjištěných změn.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na adrese helpdesk.cz@crif.com .

Věříme, že díky Monitoringu Cribis včas zjistíte důležité změny u vašich obchodních partnerů a předejdete tak nepříjemných ztrátám ve vašem podnikání.

 

Váš Tým Cribis

Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách

Updated on 2021-10-19T10:01:16+02:00, by devcribisc.