Registr platebních informací (REPI)

REPI

Registr platebních informací REPI je vhodným nástrojem pro prověření rizikovosti a důvěryhodnosti firem, podnikatelů i fyzických osob na základě unikátních neveřejných platebních informací, které mezi sebou sdílejí členové registru. Obsahuje informace o placení faktur a splátkových služeb jako jsou finanční půjčky, odložené platby, platby za energie, bydlení, mobilní nebo datové a kabelové služby.

Chcete-li se prověřením platební morálky svých klientů v registru REPI vyhnout nepříjemným situacím se splácením svých pohledávek, staňte se jeho členem.

REPI Lab

Na základě poskytnutých fakturačních dat vašich klientů vám v analýze ukážeme například nastavení platebních podmínek, zpoždění plateb a celkovou dobu obratu vašich pohledávek. Zvlášť provedeme analýzu zaplacených a dosud nezaplacených faktur.

Analýzu poskytujeme jednorázově nebo pravidelně na základě aktualizovaných podkladů. Výstup obdržíte ve formě exportu z Tableau.

S pomocí této analýzy budete moci rozhodnout, komu začít poskytovat služby jen formou hotovostní úhrady, komu zpřísnit platební podmínky a komu naopak můžete i nadále důvěřovat a ponechat mu běžný režim plateb.

repi_cz

Vyzkoušejte si Cribis

Zdarma a bez závazků na 14 dnů

Vyzkoušet zdarma


Využíváte již aplikaci Cribis a máte zájem o další služby?

Napište nám

Registr platebních informací (REPI)

Updated on 2022-07-20T09:51:42+02:00, by Adéla Homutová.