Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách

Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách

 

Zkušební doba Monitoringu Cribis pro sledování důležitých událostí ve firmách určená novým zájemcům o služby společnosti CRIF

S ohledem na aktuální situaci, kdy se bohužel mnohé firmy budou potýkat s významným zhoršením svých hospodářských výsledků, vám nabízíme pomoc ve formě bezplatného dvouměsíčního Monitoringu Cribis umožňujícího sledování změn ekonomického charakteru u právnických osob a fyzických osob podnikatelů (dále jen firmy).

Monitorovat můžete jak české, tak i slovenské firmy. Doporučujeme vám sledovat změny u širokého portfolia vašich obchodních partnerů, tedy jak u vašich dodavatelů či odběratelů, tak u zájemců o vaše služby anebo u spolupracujících firem. Z tohoto důvodu vám umožňujeme sledování vysokého počtu firem (až 1 500 IČ).

U vámi vybraného portfolia firem budete moci sledovat klíčové varovné a doplňkové informace jako jsou konkurzy, insolvence, exekuce, přerušení živnosti, změna adresy či názvu společnosti a další důležité události. Kompletní seznam sledovaných událostí pro zkušební dobu Monitoringu Cribis najdete zde.

Jakmile vám nastavíme Monitoring Cribis, přijde vám notifikační e-mail a začne vám od následujícího rána každý den chodit do e-mailu tabulka s přehledem zjištěných změn.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na adrese helpdesk.cz@crif.com .

Věříme, že díky Monitoringu Cribis včas zjistíte důležité změny u vašich obchodních partnerů a předejdete tak nepříjemných ztrátám ve vašem podnikání.

 

Váš Tým Cribis