CRIBIS Connected

Integrační platforma umožňující snadné rozšíření vašeho informačního systému o klíčové informace o vašich obchodních partnerech

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Tato stránka je věnována nabídce služeb CRIBIS uživatelům systému Microsoft Dynamics 365 Business Central.

 

Propojení systému Microsoft Dynamics 365 Business Central s aplikací CRIBIS

Aplikace BA4 CRIBIS umožňuje rychlý, efektivní a spolehlivý souhrn dostupných informací o obchodních partnerech a jejich zobrazení v rámci obchodních vztahů přímo v ERP. K dispozici jsou tak data o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky z veřejných i neveřejných zdrojů, navíc obohacena o hodnotící indexy dodávané firmou CRIF prostřednictvím systému Cribis.

Konkrétně pak mluvíme o propojení podnikového systému Microsoft Dynamics 365 Business Central se systémem Cribis, které přináší výhodu v podobě rozšíření pohledu na zákazníka v samotném ERP. To může pomoci v rozhodovacích procesech, ať už se jedná o obchodní, finanční nebo kreditní informace.

Systém Dynamics 365 Business Central je ERP řešení firmy Microsoft, které se vám zcela přizpůsobí. Posílí vaši schopnost pružně reagovat na měnící se podmínky trhu a podpoří vás za všech okolností.

Toto řešení je postaveno tak, aby respektovalo specifika daného odvětví, procesů i uživatelských rolí. To vše díky širokým možnostem zákaznického vývoje a dostupnosti rozšiřujících aplikací. Skvěle spolupracuje s aplikacemi Microsoft 365 (dříve Office 365) a Dynamics 365. A obsahuje i možnosti integrace na stávající systémy, které nyní využíváte.

Eliminujte riziko spolupráce s nespolehlivými partnery přímo ve svém ERP systému. S BA4 Cribis uvidíte všechny potřebné informace o finančním zdraví, rizikovosti nebo obchodních vazbách svých partnerů. Přehledně a vždy aktuálně.

 

Podrobný popis výhod tohoto propojení s označením BA4 CRIBIS najdete v tomto článku.

Testovací balíček

Vyzkoušejte si nezávazně profesionální nástroj pro prevenci rizika a ověřte si, jak můžete ochránit vaše investice nebo získat nové obchodní příležitosti.

V rámci zkušební verze máte k dispozici po dobu 1 měsíce:

  • 50 základních prověření (IČ) k dispozici
  • monitoring změn až pro 50 subjektů (IČ) z vašeho portfolia
  • analytické prověření pomocí dynamického diagramu vazeb a/nebo komplexního reportu pro 10 subjektů (IČ)

Tuto nabídku může využít každý subjekt (IČ) pouze jednou. CRIF – Czech Credit Bureau si vyhrazuje právo odmítnout poskytnutí služeb Cribis bez udání důvodů.

 

Objednat testovací balíček

Konektor

Zkušební verzi českého rozšíření Microsoft Dynamics 365 Business Central pro propojení systému s aplikací CRIBIS je možné stáhnout v Microsoft AppSource.

Stáhnout konektor

 

Více o konektoru BA4 CRIBIS

Objednávka propojení

Zaujala Vás nabídka Cribis Connected? Pojďme tedy k objednávce…Microsoft Dynamics 365 Business Central – Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o.

Updated on 2023-02-28T17:49:32+02:00, by Adéla Homutová.