Pomáháme ukrajinským firmám

podnikajícím v České republice

Situace na Ukrajině nám, stejně jako celému národu, není lhostejná a podáváme pomocnou ruku. Přispěli jsme finančně, nyní chceme pomoct ještě produktově. Zabýváme se řešením, která pomáhají předcházet rizikům plynoucích z podnikání. Víme, že nyní je nezbytná pomoc trochu jiná, ale snažíme se pomoct tak, jak nejlépe umíme.

 

Pomáháme firmám odhalovat podnikatelská rizika

V turbulentní době je potřeba mít aktuální informace, být ve střehu a adekvátně na případně změny reagovat. To se týká nejen běžného života, ale i toho pracovního. Je dobré prověřovat, s kým a za jakých podmínek obchodujete, kdo je váš obchodní partner a co vše se za ním skrývá.

Nabízíme zdarma na jeden rok aplikaci CRIBIS.

 

Je nám jasné, že o něčem takovém jste dost možná nikdy neslyšeli, v krátkosti vysvětlíme, o co jde 😊

Aplikace CRIBIS

 

Aplikace CRIBIS je nástroj na prověřování fyzických a právnických osob v České a Slovenské republice. Nabízí kompletní obrázek o struktuře prověřované společnosti, klíčových osobách ve vedení firem, finančním zdraví, varovných informacích a závazcích. V aplikaci je integrována bezmála stovka informačních zdrojů, takže vše máte přehledně na jednom místě.

Rádi poskytneme zdarma na jeden rok aplikaci CRIBIS v rozsahu balíčku CRIBIS Light, který zahrnuje:

150 jednotek na global reporty a digramy vazeb
200 jednotek na monitoring

Global reporty

Reporty obsahují strukturovaný výstup, ve kterém se dozvíte kompletní informace k posouzení nejen finančního zdraví společnosti. V Global reportu najdete základní informace o společnosti, varovné a doplňkové informace, hodnocení subjektu, informace z finančních výkazů, povinně zveřejňované informace státní správou, vztahy mezi subjekty, informace z monitoringu. Přidanou hodnotou je hodnocení Index CRIBIS a Semafor CRIBIS – díky nim rychle zjistíte, jaký je stav společnosti a jestli nedisponuje závažnými varovnými informacemi.

Global Report

Diagramy vazeb

Vazby vizuálně propojují subjekt a jejich vztahy mezi společnostmi, osobami a adresami. Na první pohled uvidíte, jaké je okolí subjektu (obchodní, majetkové, …), jestli jsou evidovány u subjektů varovné a doplňkové informace a u společností i to, jaké má hodnocení. Zároveň je možné dohledat historické vazby až do čtvrté úrovně.

 

Diagram vazeb

Monitoring

Každodenní sledování změn ekonomického charakteru u společností. Upozornění jsou k dispozici v aplikaci, zároveň obdržíte informaci o změnách i do e-mailu. Je možné monitorovat celou řadu událostí – změny ve finančních výkazech a ukazatelích, varovné a doplňkové informace (insolvence, nespolehlivý plátce DPH, exekuce, platební morálku, závazky po splatnosti) a změny vlastnických a řídících vztahů a vazeb.

 

Monitoring

Pokud máte zájem o více informací, určitě se na nás obraťte

A ještě něco málo o tom, kdo vlastně jsme

 

Naše společnost CRIF – Czech Credit Bureau je součástí celosvětové skupiny CRIF, která se specializuje na vývoj a řízení služeb úvěrových registrů, obchodních informačních systémů a úvěrových řešení. Mateřská společnost byla založena v roce 1988 v Bologni (v Itálii). Působíme na 4 kontinentech, v 50 zemích světa a obsluhujeme více než 82 000 společností a 1 000 000 spotřebitelů.

Pomoc ukrajinským firmám v České republice

Updated on 2022-03-09T17:47:59+02:00, by Adéla Homutová.